کاشت موی بدن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برداشت مو از نواحی مختلف بدن نظیر سینه و استفاده از آن جهت پیوند در نواحی موردنیاز، در موارد ذیل و صرفا" توسطFIT  امکان پذیر می باشد:

- بیمارانی که پوست ناحیه پشت و کنار سر آنها کاملا" سفت و غیر قابل انعطاف باشد, بطوریکه برداشت نوار پوستی مناسب امکان پذیر نباشد.
- در مواردی که شخص بانک موی ضعیفی دارد

موی بدن می تواند برداشته شود و برای پیوند موی سر در افرادی که ریزش مو دارند و موهای بدن خوبی دارند و کسانی که ناحیه دهنده سرشان بشدت خالی شده است، استفاده  میگردد. موی بدن نبایستی بطور منظم بعنوان روشی تناوبی در پیوند موی سر برای افرادی که موی خوبی در در پشت و اطراف سرشان دارند(ناحیه دهنده سر) استفاده شود. بدین دلیل که موی بدن دوره رشد کوتاهی در مقایسه با موی سر دارد, که موی بدن را برای پیوند، کمتر از موی سر مطلوب می سازد. هر موی سر بین 6-1سال رشد می کند و سپس به مرحله استراحت خود بمدت 6-4 هفته می رود که در آن فولیکولهای مو قبل از شروع دوره رشد دیگر و رشد موی دیگر اتفاق می افتد. از طرف دیگر موی بدن دوره رشد کاملا" متفاوتی داردکه از مرحله خیلی کوتاهتر رشد و مرحله طولانی تر استراحت تشکیل می شود. به عبارت دیگر, بسیاری از فولیکولهای موی بدن که شما پیوند می زنید بیشتر زندگیشان را در مرحله استراحت می مانندو تنها بخش کوچکی از آنها رشد می کند و می تواند در هر دوره زمانی معین دیده شود. بنابراین وقتی شما فولیکولهای مویی را پیوند می زنید می دانید که بسیاری از موهای آن نمی تواند در هر دوره زمانی معین دیده شود. هرچند, پیوند موی بدن برای استفاده افرادی که هیچگونه چاره ای ندارند برای مثال تراکم بد موی دهنده, کیفیت نامطلوب مو یا نواحی دهنده سفت با اثر عمده زخم که بدست آوردن مو را مشکل می کند بسیار خوب است.
ترمیم موی ایالات متحده آمریکا پیوند موی بدن را برای بعضی از بیماران بعد از ارزیابی کامل از موهای دهنده و گیرنده شان پیشنهاد می کند تا تصمیم بگیرد که آیا آنها کاندیدای این روش هستند.

 

 

دیدگاه‌ها   

0 #6 مدیریت 1396-04-25 15:43
به نقل از مریم رفیعی:
با سلام
درمانی برای بیمارانی که پوست ناحیه پشت و کنار سر آن‌ها سفت و غیرقابل انعطاف است وجود دارد که در طول زمان بتوان از همین ناحیه برای کاشت مو استفاده کرد تا برداشت مو از نواحی مختلف بدن انجام نگیرد؟

با دارو و اموزش ماساژ سر قبل عمل پوست سر نرم و قابل انعطاف می‌شود اما اين چيزي نيست كه بيمار خودش بتونه تشخيص بده و بايد پزشك ایشان را ويزيت كنه
نقل قول کردن
0 #5 مدیریت 1396-04-25 15:36
به نقل از نازنین بیاتی:
سلام
تشخیص اینکه پیوند موی بدن روی سر جواب می‌دهد قبل از انجام کاشت مو امکان‌پذیر است؟

بله با بررسی سلامت گرفت‌ها و بسته به جنس آن‌ها
نقل قول کردن
0 #4 نازنین بیاتی 1396-04-25 13:40
سلام
تشخیص اینکه پیوند موی بدن روی سر جواب می‌دهد قبل از انجام کاشت مو امکان‌پذیر است؟
نقل قول کردن
0 #3 مریم رفیعی 1396-04-25 13:27
با سلام
درمانی برای بیمارانی که پوست ناحیه پشت و کنار سر آن‌ها سفت و غیرقابل انعطاف است وجود دارد که در طول زمان بتوان از همین ناحیه برای کاشت مو استفاده کرد تا برداشت مو از نواحی مختلف بدن انجام نگیرد؟
نقل قول کردن
0 #2 مدیریت 1396-04-21 15:40
پیوند موی بدن به سر به‌تنهايي تصوير خوبي ایجاد نمی‌کند. به‌همین دلیل از تركيبی از موی بدن، ريش و موي شخص استفاده می‌شود که ميتواند نتیجه رضايت‌بخشی به همراه داشته باشد. از لینک گالری تصاویر، کاشت مو، کاشت سر آقایان می‌‌توانید نمونه‌های کاشت را ببینید. لازم به ذکر است که این بخش به‌طور مداوم به‌روز رسانی می‌شود. در کانال تلگرام ما نیز می‌توانید نمونه‌های بیشتر رو مشاهده کنید.
نقل قول کردن
0 #1 نورمحمد فتحی 1396-01-03 23:16
با سلام در صورت امکان لطفا نمونه های پیوند موی بدن به سر را قبل و بعد از عمل برایم بفرستید. یا راهنمابی بفرماییید کجا میتوانم عگسهای نمونه کار را ببینم با تشکر فراوان
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید