کاشت موی بلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.36 (7 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

کاشت موی بلند

در روش کاشت موی بلند که بطور اختصاصی در کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی کلینیک گاندی و توسط دکتر محسن پیروزهاشمی انجام می‌پذیرد موهای بلند برداشت شده از ناحیه پشت سر در ابعاد 2 تا 8 سانتی متربه صورت بلند در ناحیه مورد نیاز پیوند می‌گردد.

کاشت موی بلند فقط در روش FUT قابل انجام است با این روش نیازی به کوتاه کردن موها در خانم‌ها نمی‌باشد و در آقایان  توصیه می‌شود جهت رسیدن به تصویری مطلوب‌تر تمام موها در اندازه‌ی دو سانتی‌متر کوتاه شود. در کاشت موی بلند در خانم‌ها و آقایان مو‌ها در اندازه‌ی دو تا هشت سانتی‌متری در منطقه‌ی نیازمند پیوند می‌گردد. لازم به ذکر است با توجه به بلند بودن موهای بانک مو  و استتار خط بخیه لابه‌لای موها فرد می‌تواند به‌راحتی در محل کار خود حاضر شود و نیز این روش، روش انتخابی جهت انجام پیوند مو در افرادی است که از کلاه‌گیس استفاده می‌نمایند.

فواید کاشت موی بلند

  1. مهم‌ترین حسن پیوند موی بلند بازگشت بیمار طی حداکثر دو روز پس از عمل به اجتماع است و این روش محدودیت فرد را از نظر حاضر شدن در محل کار به حداقل می‌رساند زیرا با انجام عمل کاشت موی بلند فرد پس از پیوند نیز تصویری کاملاً طبیعی دارد و احساس نیاز به دور بودن از جمع نمی‌نماید.
  2. در افرادی که از کلاه‌گیس استفاده می‌نمایند، کاشت موی بلند باعث می‌شود شخص به مدت یک ماه پس از جراحی به علت داشتن مو‌های بلند ناشی از کاشت تصویری تقریباً مشابه با کلاه‌گیس دارد و همین امر باعث می‌شود شخص بتواند بر ترس و وحشت ناشی از برداشتن ناگهانی کلاه‌گیس پس از کاشت مو غلبه کرده و با ظاهری مناسب در جامعه و محل کار خود حاضر شود و نیز قادر است پس از مدتی که ریزش موی موقت محل کاشت صورت گرفت تا رویش مجدد موها از کلاه‌گیس استفاده نماید (ذکر این نکته ضروری است که در ده تا پانزده روز اول پس از پیوند فرد نمی‌بایست کلاه گیس استفاده کند با توجه به این نکته ارجحیت کاشت موی بلند در این افراد نسبت به کاشت موی کوتاه کاملاً قابل درک است که این مهم فقط به روش FUT  امکانپذیر است زیرا این افراد با کاشت موی کوتاه تصویری کاملاً متفاوت و مغایر با زمانی که از کلاه گیس استفاده می‌‌نمودند پیدا خواهند کرد)
  3. موهای بلند کاشت شده بعد از جراحی عکس‌برداری شده و با تصویر 6ماه بعد از جراحی مقایسه خواهد شد و این امر باعث می‌گردد که مراجعین تصویر کاملی از نتیجه پیوند بعد از جراحی داشته باشند و 6 ماه بعد از عمل با مقایسه تصویر قبلی ارزیابی کاملی از درصد رویش موهای پیوند شده به‌دست بیاورند
  4. جهت رویش موها و خط مو از نظر طبیعی بودن, بلافاصله بعد از عمل قابل ارزیابی می باشد .
  5. در حین پیوند به علت وجود موهای بلند در ناحیه کاشت امکان پیوند 2 یا چند گرفت در یک منفذ (که یکی از عوارض کاشت موی کوتاه می باشد) که باعث ایجاد جوش و کیست موئی در ناحیه پیوند می گردد دیگر وجود ندارد.

 

نمونه‌ای از پیوند مو توسط دکتر محسن پیروزهاشمی

نمونه‌ای از پیوند مو توسط دکتر محسن پیروزهاشمی

 

نمونه‌ای از پیوند مو توسط دکتر محسن پیروزهاشمی

photo 2017-07-02 10-55-04

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید