مزوتراپی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مزوتراپی موی سر
مزوتراپی موی سر شامل تزریق ترکیبی از داروها نظير: فرم تزریقی ماينوكسیدیل ، کافئین ، فیناستراید و ویتامینهای گروه B و C میباشد.تزریقها با کمک دستگاه مزوتراپی و کنار ریشه هاي مو انجام میشود. بدلیل اینکه تزریقها کنار بافت مورد هدف تزریق میشود نتایج آن سریعتر قابل مشاهده میباشد. اثرات آن شامل افزایش جریان خون به ریشه موها و در نتیجه کمک به قطع ریزش مو و افزایش ضخامت ساقه موها می باشد.

مزوتراپی چربی
مزوتراپی چربی برای درمان چاقیهای موضعی در نواحی شکم، بازو، باسن، ران و پهلوها میباشد. در مزوتراپی چربی ترکیبی از داروها استفاده میشود که علاوه بر افزایش گردش خون در آن منطقه ، باعث سوخت و ساز بیشتر و كاهش چربی و دفع آن میشود. در مزوتراپی چربی به جای برداشتن چربی ، متابولیسم بدن تحریک میشود و بدن به طور طبیعی برای از بین بردن چربیها شروع به فعالیت میکند.
ازمزوتراپی برای از بین بردن سلولیت در مناطق خاصی از بدن ( بخصوص ران و باسن ) نیزاستفاده میشود.سلولیت توزیع نامناسب چربی زیر پوستی میباشد که به صورت برجستگی و فرورفتگی در مناطق خاصی از پوست نشان داده میشود.در افرادی که از رژیم غذائی پر چربی و پر کربوهیدرات استفاده میکنند سلولهای لایه چربی تا سه برابر اندازه طبیعی خود بزرگ شده و بافت چربی به خارج از رشته هایی که آنها را احاطه کرده منتقل و برجسته می شود و یک بافت چربی فشرده را بوجود می آورد. با رژیم غذایی میتوان از افزایش مقدار چربی زیر پوستی جلوگیری کرد ، اما یکی از عوامل موثر در سلولیت جنبه ارثی آن است که گاهی افراد با سخت ترین رژیم لاغری و مراقبتهای مناسب و استفاده از دستگاه های ورزشی که باعث ایجاد حرکات متناوب روی بافت چربی در رانها و باسن میشود باز با این مشکل مواجه هستند. این مشکل در خانمها شایع تر از آقایان است واین امر به علت تاثیر هورمونها روی چربیهای بدن است.

مزوتراپی صورت
مزوتراپی صورت یک جراحی زیبائی نیست. روشی نسبتا" درمانی است که شامل وارد کردن محلولهای خاص آمینو اسید و ویتامین در لایه میانی پوست صورت شماست.
مزوتراپی درمانی است که بطور گسترده برای التیام و درمانهای اصلاحی صورت می باشد. مزوتراپی صورت شامل تکنیکهای بسیار ساده می باشند که اصلا" دردناک نیستند زیرا محلول توسط سوزنهای ریز وارد لایه میانی پوست می شود و در این روش ما چروکها را با تزریق داروهائی نظیر هیالورونیک اسید در پوست صورت و گردن بهبود می بخشیم و همچنین این باعث بالا بردن پوست صورت می شود. بسته به فرد، جلسات برای مزوتراپی به صورت بستگی دارد. برخی ممکن است به 8-10 جلسه نیاز داشته باشند درحالیکه برخی به 20-18جلسه نیاز دارند. زمانیکه محلول بر روی لایه پوست ته نشین می شود چربیهای موضعی حل می شوند و ظاهری روشن را به پوست شما می دهد. سطح چربی با تجزیه شدن سلولهای چربی موجود و بستن سلولها از چربیهای ذخیره شده به حداقل می رسد. جلسات به صورت هفتگی یا دو بار در ماه اتفاق می افتد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید