روش ترکیبی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.83 (6 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

کاشت مو در این روش با ترکیب دو روش FIT و FUT به طور همزمان در يك جلسه تعداد زیادی گرافت حدود 6000 گرافت ( بالغ بر 15000 تار مو ) پیوند میگردد. که درافرادی که میخواهنددر يك جلسه پیوند کامل انجام دهند و طاسی وسیع دارندقابل انجام میباشد. این مرکز از معدود مراکزی میباشد که باحضور پزشک عضو انجمن جهانی پیوند موی طبیعی از هر دو روش FIT ,FUT و یا در موارد محدود ترکیب هر دو روش جهت پیوند موی طبیعی استفاده می نماید.

۱.موی ریش بهترین جایگزین برای بانک مو میباشد،موهای ریش سازگاری  و ثبات بیشتری نسبت به سایر موهای بدن دارند و بعد از عمل بدین دلیل که اغلب وارد فاز تلوژن (خواب) نمی شوند پس از پیوند نتایج مناسبی ایجاد میکند.
۲.بهترین منطقه برای برداشت موی ریش از زیراستخوان چانه و منطقه قدامی گردن میباشد.
۳.بهترین روش برای افرادیکه بانک موی ضعیفی دارند یا بانک موی آنها در مراحل قبلی کاشت آسیب دیده است برداشت موی ریش و پیوند آن به سر میباشد برداشت از ریش میتواند حتی ۴بار به فاصله ۶ ماه تا ۱ سال صورت گیردکه در هر جلسه برداشت باید توجه داشت که از ناحیه V   شکل زیر چانه (قدامی گردن)برداشت انجام شود،در محل برداشت هر یک از فولیکول ها زخمی در پوست باقی می ماند که قابل دید نیست و همچنین واحد های فولیکولی موی ریش حاوی ۱-۴ تار میباشد.
 
بیمارانی که اقدام به Fit ریش می کنند  توجه داشته باشند اصلاح صورت باید ۲ روز قبل عمل انجام شود به طوری که زاویه خروج مو از پوست به وضوح دیده شود.از مزایای پیوند موی ریش به سر عدم نیاز به آرایش و کوتاه کردن موی ریش به سر در حین عمل جراحی میباشد.
 افرادی که ریزش موی ژنتیکی دارند برداشت ریش بهترین جایگزین برای پیوند موی سر می باشد و حتی میتوان برای ترمیم ریش سبیل یا سوختگی از خود موهای ریش نیز استفاده کرد.
 
موهای ریش نیز نظیر موهای سر رشد یکسان دارد.
در اغلب موارد موهای ریش قطور تر  از موی سرمی باشد که باعث افزایش تراکم در محل کاشت میگردد و در نتیجه به طور پراکنده در سطح پوست  سر و بین موها پیوند انجام شود.
زخم به وجود آمده در زیر چانه حداکثر دو هفته بعداز پیوند مو به طور کامل برطرف می گردد که البته در صورت برداشت با تجهیزات پیشرفته و روشهای مدرن هیچگونه اسکار باقی نمی ماند.
برداشت هم زمان موی ریش و پشت سر در یک جلسه برای طاسی وسیع وقت گیرا ست و بهتر است طی دو روز انجام شود که از دفعات دوم به بعد امکان برداشت تا حدودی از ناحیه روی صورت نیز وجود دارد.

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 مدیریت 1397-05-25 12:44
به نقل از reza:
خیلی جالب بود!
فقط یه سوال اینکه کسی که میخاد از ریشش زیاد برداشت صورت بگیره
به دلیل اینکه بانکموش ضعیفه هیچ گونه اسکاری باقی نمیمونه چون
شنیدم برداشت از صورت اگه صورت بگیره باید ریش بلند گذاشته بشه تا دیده
نشه اسکارهای که از برداشت صورت میگیره؟!
باتشکر فراوان از سایت خوبتون.

براي پيوند مو از موي ريش زير گردن، ناحيه غدامي برداشت مي شود و از ريش صورت برداشت نخواهد شد جاي اسكار نمي ماند و قرمزي پوست بعد از دو هفته برطرف مي شود.
نقل قول کردن
0 #1 reza 1397-05-04 09:27
خیلی جالب بود!
فقط یه سوال اینکه کسی که میخاد از ریشش زیاد برداشت صورت بگیره
به دلیل اینکه بانکموش ضعیفه هیچ گونه اسکاری باقی نمیمونه چون
شنیدم برداشت از صورت اگه صورت بگیره باید ریش بلند گذاشته بشه تا دیده
نشه اسکارهای که از برداشت صورت میگیره؟!
باتشکر فراوان از سایت خوبتون.
نقل قول کردن

كتابة مراجعة


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید