نژاد هر فرد بر روی عمل کاشت مو چه تاثیراتی خواهد داشت؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نژاد هر فرد بر روی عمل کاشت مو چه تاثیراتی خواهد داشت؟

 در نظر گرفتن نژاد هر فرد برای عمل کاشت مو

موی سر هر کس مهمترین فاکتور زیباییست که معرف خصوصیات آن شخص است. شما زمانی که با شخصی ملاقات می کنید به سرعت متوجه موهای آن فرد(تراکم، جنس، نحوه توزیع، رنگ مو، ابریشمی بودن مو، نظافت ومدل موی) خواهید شد.

از آنجایی که موی سر در نحوه ارائه ایماژی از خود شخص بسیار مهم می باشد، به هر دلیلی که موی شما بریزد تاثیر بسیار منفی در ارائه این ایماژ دارد.عمل کاشت مو راه حلی است که روز به روز برای مشکل ریزش مو در پی آن هستند.

تاثیر خاندان دور و اجداد بزرگ بر روی مو و عمل کاشت موی شما

اجداد و نژاد هر کدام از ما روی شماری از ملاحظات زیبایی و اناتومیکی تاثیر گذار است، ملاحظاتی که در عمل کاشت مو حائز اهمیت می باشند. این ملاحضات به شرح زیر می باشند:

  • قطر مو: قطر موهای قرمز و بلوند افرادی که در اروپای شرقی زندگی می کنند از قطر موهای مشکی افرادی که در آسیای شرقی زندگی می کنند کوچکتر است. قطر مو در بدست آوردن مناسب ترین و زیباترین ظاهر پس از کاشت مو عاملی تعیین کننده است.
  • شکل مو: صاف، مجعد، فر، کاملافرفری مثل افریقایی ها. شکل مو در بدست آوردن مناسب ترین تراکم مو پس از کاشت مو عاملی تعیین کننده است.
  • رنگ مو: قرمز، بلوند، قهوه ای، مشکی و هزاران رنگ مختلف دیگر.
  • جنس مو: ابریشمی، زبر، نرم...
  • تراکم مو: بمعنی توزیع موها در هر سانتی متر مربع بر روی سر، تراکم مو می تواند تحت تاثیر شکل واحدهای فولیکولی قرار بگیرد. منظور از واحدهای فولیکولی دسته هایی از فولیکول هستند که چگونگی توزیع موها روی پوست سر را مشخص می کنند. نژاد هر فرد تعداد موها در هر واحد فولیکولی را مشخص می کند و اهمیت  تعداد این موها در این واحدهای فولیکولی در برداشت موها از قسمت بانک مو و کاشت این موها در قسمت طاس می باشد.
  • زاویه رویش مو: نژاد هر فرد می تواند تعیین کند که هر تار مو با چه زاویه ای  رشد کند
  • فرم سر: خط مویی که برای  فرم سر و صورت کشیده ساکنین اروپای شمالی  مناسب است شاید برای صورت گرد نژاد آسیای شرقی مناسب نباشد. هر کدام از این خط موها باید با توجه به فرم سر و صورت به شیوه ای متفاوت طراحی و کاشت شود.
  • رنگ پوست: رنگ پوست و موی سر روی ظاهر تراکم موها و نحوه پخش شدن موها موثر است.اگر رنگ مو و رنگ پوست سر تیره باشند ، به همراه هم ظاهری پرپشت به موها می دهند و بالعکس پوست سری که روشن باشد پرپشتی و تراکم موها را کمتر نشان می دهند.
  • ضخامت پوست سر: نژاد هر فردی عاملی تعیین کننده در ضخامت و کشسانی پوست سر است.

كتابة مراجعة


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید