آگاهی های بسیارضروری راجع به کاشت مو

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

هر انسانی در سن 15 سالگی در ناحیه اسکالپ (ناحیه سر غیر از موهای ریش و مژه و ابرو ) مجموعاً دارای 100000 تار مو یا 40000 واحد مو (هر واحد شامل 1,2,3 یا 4 تار مو )می باشد که این تعداد مو تا آخر عمر قابل افزایش نبوده و فقط در اثر پاره ای از بیماری ها یا ژن طاسی درصدی از آن کاهش می یابد. بنابراین بدیهی است در کاشت مو تراکم موی سر تغییر کرده و موهای اضافی بانک مو (موهای ناحیه پشت سر و بناکوش ها) برداشت شده و در محل طاسی و یا ناحیه ای که به هر دلیلی موی آن از بین رفته است پیوند می گردد. ذکر این نکته لازم است هر تعدادی از مو که از ناحیه بانک مو برداشت می گردد دیگر قابل جایگزینی نیست.
متاسفانه در اکثر موارد متقاضیان پیوند مو انتظار تغییر تصویر و پیوند تعداد زیادی گرافت در کمترین زمان ممکنه را دارند. و اولویت ایشان پیوند تعداد زیادی مو در یک مرحله و تکمیل درمان طاسی می باشد.
با توجه به توضیحات فوق در میابیم مهمترین عواملی که باید قبل از پیوند مو بدانیم و در انتخاب مرکز به آن توجه نماییم به ترتیب اولویت عبارتند از:
1- در حین برداشت گرافتها از بانک مو , چند درصد از موهای برداشت شده به صورت سالم در محل مورد نیاز پیوند شده و چند درصد تخریب صورت می گیرد؟ ( این مورد از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا تخریب موهای بانک مو غیرقابل جبران می باشد)
2- چند درصد از موهای پیوند شده در محل رویش می یابد؟
3-آیا تصویر منتج از پیوند طبیعی می باشد؟
4- به چه میزان عارضه در حین جراحی ایجاد می گردد؟
5- بیمار بعد از جراحی تا چند روز احتیاج به استراحت دارد و قادر نیست به صورت نرمال به فعالیت روزمره برگردد؟
بنابراین توصیه می شود :
جهت درمان به مراکزی مراجعه نمایید که اهداف فوق را مد نظر دارند و با کمترین آسیب بهترین نتیجه را در یک یا چند مرحله ایجاد می نمایند . لازم به توضیح است اگر در مرکزی کاشت صورت گیرد که نتیجه غیرقابل قبول باشد جایگزینی موهای از دست رفته غیرممکن است.

كتابة مراجعة


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید