درباره ما

برایتان مکانی آرام را برگزیده‌ایم و پلی میان خود و شما شده‌ایـم تا در کلینیـک تخصـصی ما زیبایی و جوانی را تجربه کنید. کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی با بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری دنیا و متخصصین مجرب آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی شامل پیوند موی طبیعی، کاشت مو، کاشت ابرو و مژه، تزریق ژل، لیپوماتیک، لیزر موهای زائد، مزوتراپی، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس به شما عزیزان می‌باشد. 

معرفی دکتر محسن پیروزهاشمی

دکتر محسن پیروزهاشمی موسس کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی از سال ١٣٨٢ در زمینه زیبایی و کاشت مو و.... فعالیت می‌کنند. ایشان عضو انجمن جهانی (ISHRS)، انجمن اروپایی (ESHRS) و انجمن آسیایی (AAHRS) پیوند موی طبیعی می‌باشند. همچنین ایشان دارای بورد پیوند موی طبیعی از کشور امریکا (ABHRS) به‌عنوان بالاترین مدرک معتبر در زمینه پیوند موی طبیعی می‌باشند.

خدمات کلینیک پوست و کاشت مو طبیعی بیمارستان گاندی

آگاهی های بسیارضروری راجع به کاشت مو

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

هر انسانی در سن 15 سالگی در ناحیه اسکالپ (ناحیه سر غیر از موهای ریش و مژه و ابرو ) مجموعاً دارای 100000 تار مو یا 40000 واحد مو (هر واحد شامل 1,2,3 یا 4 تار مو )می باشد که این تعداد مو تا آخر عمر قابل افزایش نبوده و فقط در اثر پاره ای از بیماری ها یا ژن طاسی درصدی از آن کاهش می یابد. بنابراین بدیهی است در کاشت مو تراکم موی سر تغییر کرده و موهای اضافی بانک مو (موهای ناحیه پشت سر و بناکوش ها) برداشت شده و در محل طاسی و یا ناحیه ای که به هر دلیلی موی آن از بین رفته است پیوند می گردد. ذکر این نکته لازم است هر تعدادی از مو که از ناحیه بانک مو برداشت می گردد دیگر قابل جایگزینی نیست.
متاسفانه در اکثر موارد متقاضیان پیوند مو انتظار تغییر تصویر و پیوند تعداد زیادی گرافت در کمترین زمان ممکنه را دارند. و اولویت ایشان پیوند تعداد زیادی مو در یک مرحله و تکمیل درمان طاسی می باشد.
با توجه به توضیحات فوق در میابیم مهمترین عواملی که باید قبل از پیوند مو بدانیم و در انتخاب مرکز به آن توجه نماییم به ترتیب اولویت عبارتند از:
1- در حین برداشت گرافتها از بانک مو , چند درصد از موهای برداشت شده به صورت سالم در محل مورد نیاز پیوند شده و چند درصد تخریب صورت می گیرد؟ ( این مورد از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا تخریب موهای بانک مو غیرقابل جبران می باشد)
2- چند درصد از موهای پیوند شده در محل رویش می یابد؟
3-آیا تصویر منتج از پیوند طبیعی می باشد؟
4- به چه میزان عارضه در حین جراحی ایجاد می گردد؟
5- بیمار بعد از جراحی تا چند روز احتیاج به استراحت دارد و قادر نیست به صورت نرمال به فعالیت روزمره برگردد؟
بنابراین توصیه می شود :
جهت درمان به مراکزی مراجعه نمایید که اهداف فوق را مد نظر دارند و با کمترین آسیب بهترین نتیجه را در یک یا چند مرحله ایجاد می نمایند . لازم به توضیح است اگر در مرکزی کاشت صورت گیرد که نتیجه غیرقابل قبول باشد جایگزینی موهای از دست رفته غیرممکن است.

كتابة مراجعة


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تزریق بوتاکس - گرید

تزریق بوتاکس - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

تزریق بوتاکس

بوتاکس یکی از درمان‌های تزریقی آرایشی است که چین و چروک‌های صورت را با شل کردن ماهیچه‌هایی که موجب آن شده‌اند، برطرف می‌کند. بوتاکس حاوی فرمول رقیق شده‌ای از سم بوتولیسم است که باعث تضعیف کنترل‌شده و فلج عضلات می شود. در نتیجه پوست روی ماهیچه شل می‌شود و چین و چروک‌ها برطرف می‌شوند.

کاشت ابرو و مژه - گرید

کاشت ابرو و مژه - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت ابرو و مژه

پیوند ابرو و مژه روشی بی‌خطر است و می‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابرو و مژه خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند بوجود آورد. این ترمیم, درمانی موثر برای ریزش جزئی و کلی موی ابرو و مژه می‌باشد.

کاشت موی بلند - گرید

کاشت موی بلند - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت موی بلند

در روش کاشت موی بلند که بطور اختصاصی در کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی کلینیک گاندی و توسط دکتر محسن پیروزهاشمی انجام می‌پذیرد موهای بلند برداشت شده از ناحیه پشت سر در ابعاد ٢ تا ٨ سانتی متربه صورت بلند در ناحیه مورد نیاز پیوند می‌گردد.

راهنمای دریافت نوبت

کاشت مو به روش fit - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش FIT

در این روش کاشت مو واحدهای مو به صورت تك تك برداشته شده و در ناحيه طاسی پيوند مي‌گردد. در این روش کاشت مو برش جراحی در ناحیه پشت سر ايجاد نميگردد. بنابراین احتمال ایجاد جوشگاه به‌صورت خطی وجود ندارد. همچنین این روش کاشت مو در کسانی که پوست سر سفت و غیر قابل انعطاف دارند قابل استفاده می‌باشد.

لیست پزشکان

کاشت مو به روش fut - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش FUT

دراین روش کاشت مو یک باریکه نوار پوستی از ناحیه بانک مو برداشته شده و به قسمت جلو یا عقب سر کاشته می‌شود. در این روش نیاز به کوتاه کردن موهای پشت سر قبل از عمل نمی‌باشد و حتی امکان کاشت موهای بلند نیز وجود دارد. همچنین بالغ بر ٩۵ % موهای برداشت شده در این روش به صورت سالم پیوند زده می‌شود.

آرشیو فیلم

کاشت مو به روش ترکیبی - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش ترکیبی

در این روش کاشت مو با ترکیب دو روش FIT و FUT به طور همزمان در يك جلسه تعداد زیادی گرافت حدود ۶۰۰۰ گرافت (بالغ بر ١۵۰۰۰ تار مو) پیوند می‌گردد. کاشت موی ترکیبی در افرادی که میخواهند در يك جلسه پیوند کامل انجام دهند و طاسی وسیع دارند قابل انجام می‌باشد.

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید