درباره ما

برایتان مکانی آرام را برگزیده‌ایم و پلی میان خود و شما شده‌ایـم تا در کلینیـک تخصـصی ما زیبایی و جوانی را تجربه کنید. کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی با بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری دنیا و متخصصین مجرب آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی شامل پیوند موی طبیعی، کاشت مو، کاشت ابرو و مژه، تزریق ژل، لیپوماتیک، لیزر موهای زائد، مزوتراپی، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس به شما عزیزان می‌باشد. 

معرفی دکتر محسن پیروزهاشمی

دکتر محسن پیروزهاشمی موسس کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی از سال ١٣٨٢ در زمینه زیبایی و کاشت مو و.... فعالیت می‌کنند. ایشان عضو انجمن جهانی (ISHRS)، انجمن اروپایی (ESHRS) و انجمن آسیایی (AAHRS) پیوند موی طبیعی می‌باشند. همچنین ایشان دارای بورد پیوند موی طبیعی از کشور امریکا (ABHRS) به‌عنوان بالاترین مدرک معتبر در زمینه پیوند موی طبیعی می‌باشند.

خدمات کلینیک پوست و کاشت مو طبیعی بیمارستان گاندی

فاکتورهای تعیین کننده در نتیجه پیوند مو را بهتر بشناسید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فاکتورهای تعیین کننده در نتیجه پیوند مو را بهتر بشناسید

عوامل مختلفی بر نتیجه پیوند مو موثر هستند. در این مطلب فاکتورهای تعیین کننده در نتیجه پیوند مو را مورد بررسی قرار خواهیم داد. تمامی این فاکتورها پیش از انجام عمل کاشت باید در نظر گرفته شوند: 

  1. سن بیمار: سن فرد مراجعه کننده یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در نتیجه پیوند مو می‌باشد. بطور مثال فردی که در سن 20-25 سالگی جهت انجام عمل پیوند مو مراجعه می‌کند پیش بینی پیشرفت ژن طاسی بر اساس سابقه فامیلی و معاینه دقیق بیمار بسیار حائز اهمیت است و در صورتی که فرد مورد نظر پیوندی غیرضروری در مناطقی غیر نیازمند انجام دهد و در آینده نتواند مناطق مورد نیاز را به طور کامل پیوند نماید تصویری غیرعادی تا آخر عمر برایش ایجاد می‌شود. بنابراین بهترین افراد کاندید برای عمل پیوند مو افراد بالای 30 سال یا ترجیحا بالای 50-40 سال می‌باشند. به‌عنوان یک نمونه هشدار دهنده اگر معاینه فردی که ژن طاسی دارد و پیشرفت طاسی‌اش در سنین جوانی شروع شده توسط فردی غیر پزشک و غیر مجرب (متاسفانه این امر در بسیاری از مراکز در کشور ما انجام می‌شود) صورت گیرد اقدامی که صورت می‌گیرد غیرعلمی بوده, و تصویر به دست آمده تصویر مطلوبی نخواهد بود و همچنین تخریب غیر قابل جبرانی در بانک مو ایجاد خواهد شد و در نهایت اگر تشخیص به درستی صورت نگیرد یعنی فرد دارای ژن طاسی با درجه بالا باشد و قسمتی از موهای برداشت شده, خود حاوی ژن طاسی باشند مسلما در سنین بالاتر موی کاشته شده خواهد ریخت.
  2. بررسی نسبت موهای ناحیه بانک مو به منطقه مورد نیاز: در افراد معمولا1 موهای بالای گوش‌ها و پشت سر, موهای مناسب برای پیوند می‌باشند که معمولا در منطقه روی سر که ناحیه گیرنده نامیده می‌شود پیوند می‌گردد. بدیهی است هرچه نسبت تعداد مو در ناحیه دهنده به ناحیه گیرنده بیشتر باشد نتیجه پیوند مو می‌تواند بهتر و کامل‌تر باشد.
  3. هدف بیمار از پیوند مو: واضح است اگر در مصاحبه اولیه میزان انتظار بیمار با واقعیت نتیجه پیوند مو یکسان نباشد حتی اگر بهترین پیوند از نظر علم پزشکی در فرد صورت گیرد, در آینده نتیجه مورد نظر بیمار حاصل نمی‌گردد بنابراین با انجام معاینه و مصاحبه دقیق می‌بایست نتیجه واقعی از پیوند بر میزان انتظار بیمار منطبق گردد.
  4. وضعیت سلامت بیمار: مشخصا در افراد با بیماری شدید کبدی, کلیوی یا قلبی پیوند مو می‌تواند محدودیت‌هایی را بدنبال داشته باشد.
  5. شرایط روحی و روانی: در افراد با مشکلات روحی و روانی مانند افسردگی یا اختلال dismorphia (بیمارانی که با چهره خود در هر صورتی مشکل دارند) پیوند مو می‌تواند مشکل ساز بوده و قبل از پیوند باید حتماً بررسی و درمان بیماری زمینه‌ای صورت گیرد.
  6. مشخصات مو: شاید به جرات بتوان گفت مهمترین عامل تعیین‌کننده نتیجه پیوند, میزان ضخامت و تجعد مو می‌باشد. بدیهی است هر چه مو ضخامت بیشتر و یا مجعد یا فر باشد, نتیجه پیوند رضایت بخش تر می‌گردد. جالب است بدانید ضخامت مو از 06/0 میلی‌متر تا 14/0 میلی‌متر متفاوت است که هر یک‌صدم میلی‌متر افزایش ضخامت 36% نتیجه پیوند را ارتقا می‌دهد. پس اگر فرد بانک موی متراکم و مناسب داشته باشد ولی ضخامت مویش کم باشد (06/0-07/0 میلی متر) برای پوشش, تراکم در منطقه کاشت باید به بالای 100 تار مو (35 واحد مو) در سانتی‌متر مربع رسانده شود تا پوشش نسبتاً مناسبی پیدا کند. در صورتی‌که در افرادی که موهای ضخیم و فر دارند این امکان وجود دارد که با تراکم 20-15 تار مو (8-7 واحد مو) در سانتی‌متر مربع تصویر بسیار مناسب‌تری بدست آورند. همچنین رنگ مو عامل تعیین کننده‌ای می‌باشد به‌طوریکه افراد با پوست روشن هر چه موی روشن تری داشته باشند کم‌پشتی مو کمتر دیده می‌شود و بالعکس در افراد با پوست تیره هر چه موها تیره‌تر باشند کمتر کم‌پشتی مو را نشان می‌دهند. با دادن این اطلاعات بیمار می‌تواند خودش نتیجه پیوند را در مقایسه تصویرش قبل و بعد از پیوند ارزیابی کند و ضمناً این آگاهی را خواهد یافت که هر فردی با فرد مشابه با خود از نظر سایز و شکل مو باید مقایسه گردد.
  7. سابقه فامیلی: عامل بسیار مهمی است به‌خصوص در بیماران با سن کمتر از 40 سال که با گرفتن شرح حال دقیق اگر مشکوک گردیم که بیمار امکان ابتلا به درجات بالای طاسی را در سنین بالای 40 سال خواهد داشت برنامه‌ریزی برای پیوند مو باید بسیار با احتیاط صورت گیرد. بدیهی است در بعضی افراد متاسفانه ژن ریزش مویی در ناحیه بانک مو (کناره گوش ها و پشت سر) نیز وجود دارد که در این افراد پیوند مو در سنین پایین می‌تواند بسیار مخاطره آمیز باشد بطوریکه موهای پیوند شده بعد از چند سال ریزش خواهند کرد. در این افراد معمولا موهای کرکی و نازک با درصد بالا در ناحیه بانک مو دیده می‌شود.

این مطالب را نیز بخوانید:

كتابة مراجعة


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تزریق بوتاکس - گرید

تزریق بوتاکس - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

تزریق بوتاکس

بوتاکس یکی از درمان‌های تزریقی آرایشی است که چین و چروک‌های صورت را با شل کردن ماهیچه‌هایی که موجب آن شده‌اند، برطرف می‌کند. بوتاکس حاوی فرمول رقیق شده‌ای از سم بوتولیسم است که باعث تضعیف کنترل‌شده و فلج عضلات می شود. در نتیجه پوست روی ماهیچه شل می‌شود و چین و چروک‌ها برطرف می‌شوند.

کاشت ابرو و مژه - گرید

کاشت ابرو و مژه - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت ابرو و مژه

پیوند ابرو و مژه روشی بی‌خطر است و می‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابرو و مژه خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند بوجود آورد. این ترمیم, درمانی موثر برای ریزش جزئی و کلی موی ابرو و مژه می‌باشد.

کاشت موی بلند - گرید

کاشت موی بلند - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت موی بلند

در روش کاشت موی بلند که بطور اختصاصی در کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی کلینیک گاندی و توسط دکتر محسن پیروزهاشمی انجام می‌پذیرد موهای بلند برداشت شده از ناحیه پشت سر در ابعاد ٢ تا ٨ سانتی متربه صورت بلند در ناحیه مورد نیاز پیوند می‌گردد.

راهنمای دریافت نوبت

کاشت مو به روش fit - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش FIT

در این روش کاشت مو واحدهای مو به صورت تك تك برداشته شده و در ناحيه طاسی پيوند مي‌گردد. در این روش کاشت مو برش جراحی در ناحیه پشت سر ايجاد نميگردد. بنابراین احتمال ایجاد جوشگاه به‌صورت خطی وجود ندارد. همچنین این روش کاشت مو در کسانی که پوست سر سفت و غیر قابل انعطاف دارند قابل استفاده می‌باشد.

لیست پزشکان

کاشت مو به روش fut - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش FUT

دراین روش کاشت مو یک باریکه نوار پوستی از ناحیه بانک مو برداشته شده و به قسمت جلو یا عقب سر کاشته می‌شود. در این روش نیاز به کوتاه کردن موهای پشت سر قبل از عمل نمی‌باشد و حتی امکان کاشت موهای بلند نیز وجود دارد. همچنین بالغ بر ٩۵ % موهای برداشت شده در این روش به صورت سالم پیوند زده می‌شود.

آرشیو فیلم

کاشت مو به روش ترکیبی - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش ترکیبی

در این روش کاشت مو با ترکیب دو روش FIT و FUT به طور همزمان در يك جلسه تعداد زیادی گرافت حدود ۶۰۰۰ گرافت (بالغ بر ١۵۰۰۰ تار مو) پیوند می‌گردد. کاشت موی ترکیبی در افرادی که میخواهند در يك جلسه پیوند کامل انجام دهند و طاسی وسیع دارند قابل انجام می‌باشد.

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید