درباره ما

برایتان مکانی آرام را برگزیده‌ایم و پلی میان خود و شما شده‌ایـم تا در کلینیـک تخصـصی ما زیبایی و جوانی را تجربه کنید. کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی با بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری دنیا و متخصصین مجرب آماده ارائه کلیه خدمات زیبایی شامل پیوند موی طبیعی، کاشت مو، کاشت ابرو و مژه، تزریق ژل، لیپوماتیک، لیزر موهای زائد، مزوتراپی، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس به شما عزیزان می‌باشد. 

معرفی دکتر محسن پیروزهاشمی

دکتر محسن پیروزهاشمی موسس کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی از سال ١٣٨٢ در زمینه زیبایی و کاشت مو و.... فعالیت می‌کنند. ایشان عضو انجمن جهانی (ISHRS)، انجمن اروپایی (ESHRS) و انجمن آسیایی (AAHRS) پیوند موی طبیعی می‌باشند. همچنین ایشان دارای بورد پیوند موی طبیعی از کشور امریکا (ABHRS) به‌عنوان بالاترین مدرک معتبر در زمینه پیوند موی طبیعی می‌باشند.

خدمات کلینیک پوست و کاشت مو طبیعی بیمارستان گاندی

چه عواملی موجب طبیعی شدن خط مو در کاشت می‌شود؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 چه عواملی موجب طبیعی شدن خط مو در کاشت می‌شود؟

چه عاملی موجب طبیعی شدن خط مو در کاشت می‌شود؟ یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های کاشت مو، طبیعی شدن خط مو است. کاشت مو زمانی بی‌نقص تلقی می‌شود که خط موی طبیعی ایجاد کرده باشد. اکثر افرادی که کاشت مو انجام می‌دهند روی ظاهر خط موی خود بسیار دقت می‌کنند و به آن اهمیت می‌دهند. خط مو مرز میان موها و صورت است و دقیقاً بالای صورتمان قرار دارد. به همین دلیل بسیار به چشم می‌آید. اما فقط تکنولوژی‌های مدرن کاشت مو نمی‌توانند طبیعی شدن خط مو پس از کاشت را تضمین کنند. برای این منظور به یک جراح خوب و ماهر نیاز است. جراحتان باید دستی در هنر و زیبایی داشته باشد و اندازه‌گیری و تخمین صحیح را بداند. مکان، تقارن، حجم و شکل خط مو باید بی‌نقص و صحیح باشد انگار که کسی چیزی را طراحی کرده باشد. اگر این مرزها به‌درستی کشیده نشوند، قبل از اینکه کاری انجام شود همه‌چیز به‌هم‌ریخته و شکل موها خراب شده است.

پس چه عاملی موجب طبیعی شدن خط مو در کاشت می‌شود؟

شبیه به خط موی اصلی فرد باشد

طراحی خط مو، مهم‌ترین عامل داشتن خط موی طبیعی است. بهترین طراحی آن است که از خط موی اصلی فرد تبعیت کند و هیچ طرحی بهتر از آن نخواهد شد. هر فرد، خط موی منحصربه‌فرد خود را دارد که به دلیل اینکه ذاتی ظاهر اوست بدون هیچ نقصی مناسب چهره‌اش است. طراحی خط موی طبیعی به‌طوری که با خط موی اصلی فرد همخوانی داشته باشد به مجموعه‌ای از مهارت‌ها نیاز دارد.

پوشش متراکم مو

خط مو باید پوشش متراکمی از موها داشته باشد پس باید فضاهای مشخصی در میان موها وجود داشته باشد. این مسئله به بیمار امکان می‌دهد تا موهایش را مدل دهد.

نقطه شروع صحیح

موها، قاب صورت هستند. بنابراین، داشتن خط موی پایین‌تر یا بالاتر از حد معمول بر همه مشخصه‌های صورت تأثیر می‌گذارد. نقطه ایده عالی روی سر وجود دارد که خط مو نباید جلوتر یا عقب‌تر از آن باشد.

جهت و زاویه صحیح

هر قسمت از مو با زاویه خاصی رشد می‌کند. مثلاً موهای کنار سر به سمت پایین هستند و موهای جلوی سر به یک طرف یا به سمت چپ رشد می‌کنند. اگر موها جهت و زاویه صحیح نداشته باشند، شکل ایده‌آل را پیدا نخواهند کرد و کاملاً غیرطبیعی به نظر خواهند رسید.

خط موی طبیعی

خط موی استانداری برای همه وجود ندارد. نمی‌توان یک مدل و قالب را برای همه بیماران اجرا کرد. ممکن است یک مدل خط مو به فردی بیاید و به دیگری نیاید. هیچ معادله منطقی و عددی هم وجود ندارد. طراحی خط مو یک اثر هنری است و به مهارت نیاز دارد. بدترین ویژگی یک خط موی زشت این است که نمی‌توانید آن را با یک مدل موی خوب پنهان کنید. پس بهتر است جراحتان را به‌دقت انتخاب کنید. واقعاً باید کاشت موهایتان را به دست ماهرترین و حرفه‌ای‌ترین تیم پزشکی بسپارید.

Tags:

كتابة مراجعة


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تزریق بوتاکس - گرید

تزریق بوتاکس - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

تزریق بوتاکس

بوتاکس یکی از درمان‌های تزریقی آرایشی است که چین و چروک‌های صورت را با شل کردن ماهیچه‌هایی که موجب آن شده‌اند، برطرف می‌کند. بوتاکس حاوی فرمول رقیق شده‌ای از سم بوتولیسم است که باعث تضعیف کنترل‌شده و فلج عضلات می شود. در نتیجه پوست روی ماهیچه شل می‌شود و چین و چروک‌ها برطرف می‌شوند.

کاشت ابرو و مژه - گرید

کاشت ابرو و مژه - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت ابرو و مژه

پیوند ابرو و مژه روشی بی‌خطر است و می‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابرو و مژه خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند بوجود آورد. این ترمیم, درمانی موثر برای ریزش جزئی و کلی موی ابرو و مژه می‌باشد.

کاشت موی بلند - گرید

کاشت موی بلند - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت موی بلند

در روش کاشت موی بلند که بطور اختصاصی در کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی کلینیک گاندی و توسط دکتر محسن پیروزهاشمی انجام می‌پذیرد موهای بلند برداشت شده از ناحیه پشت سر در ابعاد ٢ تا ٨ سانتی متربه صورت بلند در ناحیه مورد نیاز پیوند می‌گردد.

راهنمای دریافت نوبت

کاشت مو به روش fit - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش FIT

در این روش کاشت مو واحدهای مو به صورت تك تك برداشته شده و در ناحيه طاسی پيوند مي‌گردد. در این روش کاشت مو برش جراحی در ناحیه پشت سر ايجاد نميگردد. بنابراین احتمال ایجاد جوشگاه به‌صورت خطی وجود ندارد. همچنین این روش کاشت مو در کسانی که پوست سر سفت و غیر قابل انعطاف دارند قابل استفاده می‌باشد.

لیست پزشکان

کاشت مو به روش fut - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش FUT

دراین روش کاشت مو یک باریکه نوار پوستی از ناحیه بانک مو برداشته شده و به قسمت جلو یا عقب سر کاشته می‌شود. در این روش نیاز به کوتاه کردن موهای پشت سر قبل از عمل نمی‌باشد و حتی امکان کاشت موهای بلند نیز وجود دارد. همچنین بالغ بر ٩۵ % موهای برداشت شده در این روش به صورت سالم پیوند زده می‌شود.

آرشیو فیلم

کاشت مو به روش ترکیبی - کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی

کاشت مو به روش ترکیبی

در این روش کاشت مو با ترکیب دو روش FIT و FUT به طور همزمان در يك جلسه تعداد زیادی گرافت حدود ۶۰۰۰ گرافت (بالغ بر ١۵۰۰۰ تار مو) پیوند می‌گردد. کاشت موی ترکیبی در افرادی که میخواهند در يك جلسه پیوند کامل انجام دهند و طاسی وسیع دارند قابل انجام می‌باشد.

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید