FIT(FUE)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 3.27 (11 رای)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

کاشت مو در اين روش واحدهاي مو به صورت تك تك برداشت و در ناحيه طاسي پيوند ميگردد.
مزایای روش FIT :
در این روش برش جراحی در ناحیه پشت سر ايجاد نميگردد. بنابراین احتمال ایجاد جوشگاه به صورت خطی وجود ندارد همچنین این روش در کسانی که پوست سر سفت و غیر قابل انعطاف دارند قابل استفاده میباشد.

معایب روش FIT :
مدت زمان عمل طولانی ترو نیاز به تعداد جلسات بیشتری میباشد.نیاز به کوتاه کردن موهای ناحیه کنار و پشت سر میباشد.ولی بزرگترین نقطه ضعف در این روش تخریب 10 تا 50% از واحدهای مو در ناحیه برداشت شده میباشد که بستگي به نوع پوست،ضخامت مو،و نوع مو ( در موهای فر و مجعد امکان تخریب ریشه ها بیشتر است ) دارد.

۱.موی ریش بهترین جایگزین برای بانک مو میباشد،موهای ریش سازگاری  و ثبات بیشتری نسبت به سایر موهای بدن دارند و بعد از عمل بدین دلیل که اغلب وارد فاز تلوژن (خواب) نمی شوند پس از پیوند نتایج مناسبی ایجاد میکند.
۲.بهترین منطقه برای برداشت موی ریش از زیراستخوان چانه و منطقه قدامی گردن میباشد.
۳.بهترین روش برای افرادیکه بانک موی ضعیفی دارند یا بانک موی آنها در مراحل قبلی کاشت آسیب دیده است برداشت موی ریش و پیوند آن به سر میباشد برداشت از ریش میتواند حتی ۴بار به فاصله ۶ ماه تا ۱ سال صورت گیردکه در هر جلسه برداشت باید توجه داشت که از ناحیه V   شکل زیر چانه (قدامی گردن)برداشت انجام شود،در محل برداشت هر یک از فولیکول ها زخمی در پوست باقی می ماند که قابل دید نیست و همچنین واحد های فولیکولی موی ریش حاوی ۱-۴ تار میباشد.
 
بیمارانی که اقدام به Fit ریش می کنند  توجه داشته باشند اصلاح صورت باید ۲ روز قبل عمل انجام شود به طوری که زاویه خروج مو از پوست به وضوح دیده شود.از مزایای پیوند موی ریش به سر عدم نیاز به آرایش و کوتاه کردن موی ریش به سر در حین عمل جراحی میباشد.
 افرادی که ریزش موی ژنتیکی دارند برداشت ریش بهترین جایگزین برای پیوند موی سر می باشد و حتی میتوان برای ترمیم ریش سبیل یا سوختگی از خود موهای ریش نیز استفاده کرد.
 
موهای ریش نیز نظیر موهای سر رشد یکسان دارد.
در اغلب موارد موهای ریش قطور تر  از موی سرمی باشد که باعث افزایش تراکم در محل کاشت میگردد و در نتیجه به طور پراکنده در سطح پوست  سر و بین موها پیوند انجام شود.
زخم به وجود آمده در زیر چانه حداکثر دو هفته بعداز پیوند مو به طور کامل برطرف می گردد که البته در صورت برداشت با تجهیزات پیشرفته و روشهای مدرن هیچگونه اسکار باقی نمی ماند.
برداشت هم زمان موی ریش و پشت سر در یک جلسه برای طاسی وسیع وقت گیرا ست و بهتر است طی دو روز انجام شود که از دفعات دوم به بعد امکان برداشت تا حدودی از ناحیه روی صورت نیز وجود دارد.

كتابة مراجعة


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تهران - خیابان گاندی جنوبی - روبروی دکل شبکه 2 - نبش کوچه ترابنده - بیمارستان گاندی - ساختمان کلینیک های تخصصی - پلاک 130- طبقه 15
88653103 - 88653104 - 88661980 (9821+)
6804804 (98912+)

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید